دانلود نمونه سوال پیام نور-پروژه-مقالات-پایان نامه و سوالات استخدامی

پیشنهاد ارزشیابی مشکلات خواندن و نوشتن دانش آموزان پایه اول ابتداییتوضیحات

پیشنهاد ارزشیابی مشکلات خواندن و نوشتن دانش آموزان پایه اول ابتدایی

 

 

 

 

 

شرح مختصر:

در پایه اول، 2 درس فارسی و ریاضی ( خواندن و نوشتن ) کلیدی است و بیشترین ساعات به این  دو درس اختصاص می یابد و از بین دو درس ذکر شده درس فارسی از اهمیت دو چندانی بر خوردار می باشد طوری که بدون یادگیری درس فارسی یادگیری دروس دیگر تقریبا غیر ممکن می باشد. با توجه به رفتار (……..) به دلیل عدم رغبت در یادگیری درس و عدم تمایل به شرکت در فعالیت های گروهی تصمیم گرفتم علل این مشکل را ریشه یابی کرده و در جهت رفع یا کمتر کردن مشکل اقداماتی را انجام دهم.

(……) دانش آموز کلاس اول فرزند چهارم خانواده پدرش جانباز شیمیایی و مادرش هم به دلیل ادامه تحصیل در طول روز کمتر در منزل می باشند.(……..) دختری کم رو و خجالتی بوده و تقریبا غمگین به نظر می رسد ودر مقابل هر سوالی که از او می شود با بغض و گریه جواب می دهد. اکثر اوقات زیر لب چیزی زمزمه می کرد و یا با گریه می گفت بلد نیستم در صورتی که اگر کمی تمرکز می کرد می توانست جوابگوی سوالات باشد. در خواندن نشانه ها فوق العاده ضعیف بود و نمی توانست به راحتی بخواند.در ساعت هنر ونقاشی تقریبا آرام بوده ونقاشی هایش هم حاکی از غم و اندوه بیماری پدر را نشان می داد.در ساعت ریاضی فهم ریاضی خوبی دارد ولی فعالیتهایش را به کندی انجام می دهد.

بیان راهکارها و پیشنهادات

حل مشکلات خواندن و نوشتن در دانش آموز پایه اول

جهت کمک به (……) ابتدا با همکار پایه مشورت کردم سپس موضوع را با مشاور ، مدیرو معلمان مدرسه در میان گذاشتم ومشکل عدم توانایی او در خواندن و نوشتن و عدم تمرکز او را مطرح کردم در بررسی پرونده ی وی بهره هوشی (…..) در حد نرمال بوده و مشکل ذهنی ندارد.در مصاحبه با مادرش متوجه شدیم در منزل رسیدگی کافی برای تثبیت یادگیری نمی شود و او در منزل فعالیت های در سی را به درستی ودقیق پی گیری نمی کند.با جمع بندی نظر همکار پایه، مدیر و مشاور مدرسه همچنین با مراجعه به نظریه ها، تحقیقات و پژوهش های نظریه پردازان و صاحب نظران چشم انداز جدیدیرابرای حل مشکلآت ارائه نمود.

نکات مهم : پس از پرداخت وجه لینک دانلود به شما نمایش داده میشود و به ایمیل شما ارسال میگردد.

با 34% تخفیف

3000 تومان

2000 تومان

جهت خرید و دانلود فایل بر روی پرداخت آنلاین کلیک نمایید

تعداد صفحات نوع فایل مقطع تحصیلی قیمت
3 WORD - قابل ویرایش ابتدایی 2000 تومان
برچسب ها: , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه جدید

• پر کردن تمامی موارد الزامیست

• ایمیل شما فقط برای مدیر سایت نمایش داده خواهد شد